Pozbądź się siebie niechcianego

Pozbądź się siebie niechcianego. Aktywuj swoje najlepsze DNA. Psychologia duchowa. – medytacja Zbigniewa Jana Popko

Dzisiaj zauważyłam, że w moim życiu dzieje się coś, nie tak, jak bym chciała. Marzenia pogubiły się gdzieś, wygasła radość.

Odsłuchałam info Zbyszka Popko przed działaniem (bo słuchanie Jego info też wprowadza pewne ustawienia w naszych strukturach) i weszłam w Działanie. Najpierw do Czarnego Lustra Rzeczywistości (narzuconych nam oprogramowań) gdzie czułam te moje niewłaściwe emocje, myśli czy przyzwyczajenia, a potem do Białego Lustra Rzeczywistości (do utraconego wzoru nas samych) i tam rozpłynęłam się w swoich marzeniach.

Gdy z nich wyszłam to odczułam, że dam radę ze wszystkim, że Siły Wyższe przy mnie są i już mnie wspierają. Stałam się pewna swoich wyborów i zyskałam pewność, że życie zacznie mi wychodzić, że wokół mnie wszystko zmieni się na lepsze.

Działanie umieszczone jest na 12-tym wymiarze; powstaje zaistnienie.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt działania winno się w nie wchodzić co 2-4 dni.

Medytacja zamieszczona jest na końcu wideoblogu Zbigniewa Jana Popko: link https://www.youtube.com/watch?v=9Mukszd-39c

Boskie Serce

Boskie Serce. Dostęp do pełnej przemiany w DNA. Medytacja w najwyższym rejestrze. Cuda z Janem. – medytacja transcedentalna Zbigniewa Jana Popko

Odsłuchując medytację odczułam kolejną Magię, która zapisała się we mnie. Ojciec znów, zamieszkał we mnie, a ja bardzo chcę to utrzymać.

Od tej chwili moje życie zmieni się raz na zawsze a ja chcę pielęgnować ten Boski Dar w sobie.

Wypełniła mnie ta Boska Miłość, Twórczość, którą Bóg uruchomił w swoim Zamyśle, by wszystko powstało.

Dziecko Boże znów zostało wsparte przez Ojca. Zostało nasączone Jego Życiem i Miłością, i uruchomiony został Boski Ogień Przemiany, którym płonie cała moja istota.

Wiem, że muszę kontynuować pracę nad sobą, by swoją wypracowaną doskonałością móc utrzymać pełne łańcuchy DNA bez zasilania się medycyna wielowymiarową.

Ta medytacja transcedentalna pochodzi z najwyższych rejestrów i jest bardzo silnym działaniem, dzięki któremu odtwarzane jest połączenie z nadrzędną cząstką własnego istnienia.

Jest to Boski prezent Jana Popko dla nas, Serce, które łączy z Drzewem Życia za co Jemu serdecznie dziękuję.

Medytacja transcedentalna zamieszczona na końcu wideoblogu Zbigniewa Jana Popko: https://www.youtube.com/watch?v=0pNlJsKB3ag

Skale astralne

Wahadełkowania to spotkania ludzi, którzy chcą być szczęśliwi, którzy chcą wiedzieć co zrobić aby zaczęły realizować się ich marzenia.

Każdy człowiek ma dostęp do jasnowidzenia, do wiedzy o sobie samym, o przyczynach i skutkach, swoich i innych ludzi, czynów, myśli, emocji czy potrzeb, o konstrukcji tego świata.

W czasie wahadełkowań korzystamy ze skal astralnych.

Ich twórcą jest Jan Zbigniew Popko (nowa odsłona skal astralnych będzie do kupienia już niedługo na stronie www.popko.pl).

To na tych skalach można, będąc zdystansowanym do rzeczywistości, odczytywać, weryfikować, poznawać to co może zaistnieć w przyszłości, to co jest dla nas korzystne lub nie, czego się wystrzegać, co zrobić w danej sytuacji aby efekty były jak najlepsze. Pozwalają one nie tylko na wielowątkowy odczyt całości człowieka, pod kątem energetycznej, psychicznej i duchowej jego wartości, ale także na prześledzenie jego zaprzeszłych i przyszłych losów.

Właściwie, na skalach można odczytać wszystko, zaczynając od rzeczy bardzo dla nas istotnych takich jak stan zdrowia, co nam przyniesie przyszłość, czy dana osoba nas kocha, lubi czy wprost przeciwnie – nienawidzi, itp. aż po rzeczy proste takie jak: co powinniśmy spożywać, jakimi przedmiotami się otaczać.

Dla osób,które chcą pracować nad swoim człowieczeństwem, jednym z najważniejszych powodów spotkań jest nabranie pewności, że własne odczyty są właściwe, poprzez porównywanie ich z odczytami innych osób biorących udział w spotkaniu.

Na stronie www.popko.pl znajdują się wideoblogi Jana Zbyszka Popko, w których omawia on wszystkie skale astralne szczegółowo.